KONST / Litografier / Färglitografi 13956265
nr 1395 6265
Örjan Wikström
(f. 1948), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 66/195, bladets mått: 43x58 cm, yttermått inklusive ram: 63x78 cm
Örjan Wikström, svensk målare född i Stockholm 1948.
Utrop:
300 kr
Såld:
150 kr
måndag 3 maj 2021
kl 19:23:57
2/5 13:32:08
100 kr
3/5 19:18:57
Örjan Wikström
Läs mer om Örjan Wikström